Yhteystiedot

Porvoon Maske Oy

Nybyntie 153
06850 KULLOO

Puhelinnumero
0207 661 209

toimisto@maske.fi
varasto@maske.fi

Johto

Mikko Annala
Toimitusjohtaja
040 844 9903
mikko.annala@maske.fi

Rolf Ahlberg
Vanhempi työnjohtaja
050 501 0850
rolf.ahlberg@maske.fi

Jari Vaara
Laskentapäällikkö
0400 481 015
jari.vaara@maske.fi

Vesa Penttinen
Työmaapäällikkö
044 491 4786
vesa.penttinen@maske.fi

Työnjohto

Janne Palonen
Työnjohtaja
040 734 8878
janne.palonen@maske.fi

Isto Talka
Työnjohtaja
044 565 3465
isto.talka@maske.fi

Rasmus Lindén
Työnjohtaja
044 286 9565
rasmus.linden@maske.fi

Markus Rönnberg
Työnjohtaja
044 774 8927
markus.ronnberg@maske.fi

Andreas Rosenström
Työnjohtaja
044 726 4294
andreas.rosenstrom@maske.fi

Rasmus Ovaskainen
Työnjohtaja
040 671 7733
rasmus.ovaskainen@maske.fi

Merja Masalin
HSE-valvoja
0400 499 703
merja.masalin@maske.fi

Toimisto

Jenni Kyllönen
Toimistosihteeri
044 565 3475
jenni.kyllonen@maske.fi

Outi Kurki
Toimistosihteeri
040 670 7001
outi.kurki@maske.fi

Jörgen Lindfors
Varasto
0400 476 501
jorgen.lindfors@maske.fi

Tuomo Partanen
Autot ja kalusto
040 662 0626
tuomo.partanen@maske.fi

Referenssit

Tärkein referenssimme on pitkä ja vankka yhteistyö Kilpilahden teollisuusalueella toimivien yritysten kanssa.
Referenssit

Laatusertifikaatit

Laatu on asia josta emme tingi. Toimintaamme ohjataan laadunhallintajärjestelmän vaatimusten mukaisesti.
Sertifikaattit

Vastuullisuus

Haluamme on olla mukana rakentamassa parempaa yhteiskuntaa, siksi myös vastuullisuus on meille tärkeää.
Lue lisää

Jätä yhteydenottopyyntö

Jätä meille yhteydenottopyyntö, palaamme sinulle mahdollisimman pian. Suorat yhteystiedot löydät täältä.

*Lähettämällä lomakkeen annat Maskelle luvan henkilötietojesi tallentamiseen ja käsittelyyn. Emme anna yhteystietojasi kolmansille osapuolille ja tietosi ovat turvassa. Voit tutustua, miten käsittelemme ja käytämme tietoja tietosuojalomakkeestamme.