Yhteystiedot

Porvoon Maske Oy

Nybyntie 153 (virallinen postiosoite)
06850 KULLOO

Käyntiosoite muuttunut, katso kuva.

Puhelinnumero
0207 661 209

toimisto@maske.fi

Laskutusosoitteemme:

Pyydämme Teitä ystävällisesti lähettämään meille laskut liitteineen ensisijaisesti verkkolaskuna. Laskulla tulee olla ostajan viitteenä työmaanumero.

Verkkolaskuosoite: 003709258833

Verkkolaskuoperattori: Maventa                     

Välittäjätunnus: 003721291126                        

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH         

Paperilaskut: Porvoon Maske Oy, 09258833, PL 100, 80020 Kollektor Scan. Lähetä skannaukseen vain laskuja liitteineen, ei muuta postia.

PDF-laskut sähköpostilla osoitteeseen: invoice-09258833@kollektor.fi

Johto

Mikko Annala
Toimitusjohtaja
040 844 9903
mikko.annala@maske.fi

Shane Breen
Aluepäällikkö
044 746 6007
shane.breen@maske.fi

Jari Vaara
Laskentapäällikkö
0400 481 015
jari.vaara@maske.fi

Sakari Lundberg
Työmaapäällikkö
044 491 8101
sakari.lundberg@maske.fi

Robert Lindblom
Projektipäällikkö
044 493 4941
robert.lindblom@maske.fi

Työnjohto

Rolf Ahlberg
Vanhempi työnjohtaja
050 501 0850
rolf.ahlberg@maske.fi

Isto Talka
Työnjohtaja
044 565 3465
isto.talka@maske.fi

Janne Palonen
Työnjohtaja
044 323 2254
janne.palonen@maske.fi

Toni Lindberg
Työnjohtaja
044 355 4204
toni.lindberg@maske.fi

Lauri Jääskö
Työnjohtaja
044 976 7983
lauri.jaasko@maske.fi

Kasperi Ahola
Työnjohtoharjoittelija
044 774 8927
kasperi.ahola@maske.fi

Andreas Rosenström
Työnjohtaja
044 726 4294
andreas.rosenstrom@maske.fi

Merja Masalin
HSE-valvoja
0400 499 703
merja.masalin@maske.fi

Eetu Mäenpää
Tuotantoinsinööri
044 493 2404
eetu.maenpaa@maske.fi

Toimisto

Jenni Kyllönen
Toimistosihteeri
044 565 3475
jenni.kyllonen@maske.fi

Outi Kurki
Toimistosihteeri
040 670 7001
outi.kurki@maske.fi

Anu Mäkinen
Toimistosihteeri
044 272 3441
anu.makinen@maske.fi

Jörgen Lindfors
Varasto
0400 479 501
jorgen.lindfors@maske.fi

Tuomo Partanen
Autot ja kalusto
040 662 0626
tuomo.partanen@maske.fi

Frans Paasikivi
Ostaja
044 493 1190
frans.paasikivi@maske.fi

Referenssit

Tärkein referenssimme on pitkä ja vankka yhteistyö Kilpilahden teollisuusalueella toimivien yritysten kanssa.
Referenssit

Laatusertifikaatit

Laatu on asia josta emme tingi. Toimintaamme ohjataan laadunhallintajärjestelmän vaatimusten mukaisesti.
Sertifikaattit

Vastuullisuus

Haluamme on olla mukana rakentamassa parempaa yhteiskuntaa, siksi myös vastuullisuus on meille tärkeää.
Lue lisää

Jätä yhteydenottopyyntö

Jätä meille yhteydenottopyyntö, palaamme sinulle mahdollisimman pian. Suorat yhteystiedot löydät täältä.

*Lähettämällä lomakkeen annat Maskelle luvan henkilötietojesi tallentamiseen ja käsittelyyn. Emme anna yhteystietojasi kolmansille osapuolille ja tietosi ovat turvassa. Voit tutustua, miten käsittelemme ja käytämme tietoja tietosuojalomakkeestamme.